Дерматолог
Авто Світ

У Чапліївській амбулаторії планують розміщувати переселенців + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Продовжується підготовка медзакладів Шосткинської громади до роботи у осінньо-зимовий період.

Під час сьогоднішньої апаратної наради директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Жук повідомив про те, що проведені тендерні процедури і підписано договір на постачання дров для опалення структурних підрозділів ЦПМСД. В Івотській амбулаторії проведені роботи з монтажу нового твердопаливного котла. На цьому тижні роботи будуть завершені.

За інформацією Олександра Жука, в Чапліївській амбулаторії оглянуто приміщення, де планують розмістити переселенців.

В ході апаратної наради міський голова Микола Нога наголосив, що допомогу внутрішньо переміщеним особам, які мешкають в Шосткинській громаді, буде посилено. Він поставив завдання старостам підготувати у кожному старостинському окрузі 2-3 садиби, які б могли прийняти переселенців.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору