У Чапліївській амбулаторії планують розміщувати переселенців + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Продовжується підготовка медзакладів Шосткинської громади до роботи у осінньо-зимовий період.
Під час сьогоднішньої апаратної наради директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Жук повідомив про те, що проведені тендерні процедури і підписано договір на постачання дров для опалення структурних підрозділів ЦПМСД. В Івотській амбулаторії проведені роботи з монтажу нового твердопаливного котла. На цьому тижні роботи будуть завершені.
За інформацією Олександра Жука, в Чапліївській амбулаторії оглянуто приміщення, де планують розмістити переселенців.
В ході апаратної наради міський голова Микола Нога наголосив, що допомогу внутрішньо переміщеним особам, які мешкають в Шосткинській громаді, буде посилено. Він поставив завдання старостам підготувати у кожному старостинському окрузі 2-3 садиби, які б могли прийняти переселенців.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: