Дерматолог
Авто Світ

У 2024 році у Шосткинській громаді продовжать залучати безробітних до громадських робіт + Відео

Громада 14:16, 9.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Протягом першого тижня нового року до Центру зайнятості з питання надання статусу безробітного і виплати допомоги по безробіттю звернувся 31 мешканець нашої громади.

Як проінформував на апаратній нараді керівник Шосткинської міськрайонної філії обласного ЦЗ Микола Чернов, за цей же період роботодавцями надано 22 вакансії. «Працевлаштовано на ці вакансії 12 безробітних громадян», – повідомив він.

За його словами, проводяться підготовчі заходи з організації громадських та суспільно-корисних робіт на території Шосткинської громади.

Міський голова Микола Нога зазначив, що безробітні повинні бути залучені до цих робіт у сфері освіти та житлово-комунального господарства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору