Твердопаливні блочно-модульні котельні (БМК): переваги та принцип роботи

Житло, ЖКГ, Технології 23:43, 23.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Твердопаливні блочно-модульні котельні (БМК)

Стара тепломережа, яка є на території України, все частіше дає різного роду збої. Особливо аварійні ситуації актуальні взимку, коли температура падає нижче нуля. Магістралі страждають від проривів труб, через що люди можуть цілодобово залишатися без опалення.

Ефективним вирішенням проблеми є автономні модульні котельні, що працюють на твердих типах палива. Щоб встановити таку станцію біля житлового об’єкта не треба зводити окрему будівлю (досить просто спорудити рівну основу). Плюс такий варіант отримання теплової енергії дешевший за нинішній. А провести час із користю завжди можна на PlayCazinos, де є ігрові автомати на будь-який смак.

Подібні станції можна розміщувати за умов обмеженого простору. Це допоможе за потреби тимчасового забезпечення об’єкта теплом. При цьому мобільні котельні на твердому паливі вимагають менше часу на введення в експлуатацію.

Докладніше про переваги БМК на твердому паливі

переваги БМК на твердому паливі

Дане обладнання є сучасним та створеним на основі трендових потреб споживачів: невеликі габарити, екологічність, високий ККД та простота використання. При збиранні котелень застосовуються технічні умови та пожежні норми, прийняті в Україні. З цієї причини у них є ряд позитивних якостей:

  • Крім економії на будівництві об’єкта під котельню, актуальне та зменшення витрат на її обслуговування та використання;
  • Функціонування станції не потребує постійного впливу людського фактора, адже керувати нею можна на відстані;
  • Одна котельня може опрацювати до 25 в інтенсивному режимі за рахунок відмінної заводської сорки;
  • Одночасно опалення та гаряча вода можуть надходити на один або кілька об’єктів різного призначення.

Також, блочно-модульні станції мають певну універсальність у плані розміщення в сейсмічно небезпечних зонах. Таку систему можна підібрати, орієнтуючись на певні параметри та можливе розширення опцій, наприклад, за допомогою додаткових блоків можна підвищити потужність. При цьому, з мінусів тут, мабуть, лише висока вартість, але вона абсолютно виправдана, тому що ми рухаємося по шляху до “чистої енергії”.

Як працює БМК та на яких видах твердого палива

Завданням такої станції вважається подача тепла та гарячого водопостачання на різні інфраструктурні об’єкти, від комунальних підприємств та лікарень до житлових багатоповерхівок. Діє система так, що при спалюванні палива вода нагрівається до конкретних показників, заданих заздалегідь. Коли теплоносій знаходить потрібну температуру, починається безперервний процес його проходження трубами під тиском.

Щодо вибору станції, найкраще орієнтуватися на актуальні потреби замовників: автономне тепло, створення опалення на підприємстві або обігрів житлових багатоповерхівок. При цьому котельня може використовувати одне з трьох типів палива: дрова, вугілля або дерев’яні гранули (пелети). Існують навіть варіанти котелень із використанням відходів деревообробки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору