Цього року почнуть виготовляти та встановлювати споживачам лічильники газу, які самі передають покази, – “Сумигаз”

ЖКГ, Споживач 11:07, 10.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Регіональна газова компанія завершила сертифікацію «розумних» лічильників природного газу, розроблених спеціалістами R&D-підрозділу, повідомляє Сумигаз.
 За даними газової компанії, їх почнуть виготовляти та встановлювати споживачам газу вже в 2023 році.
Прилади обліку поєднують мембранний лічильник та вбудований у корпус смартмодуль з модемом. Завдяки модему прилад в автоматичному режимі передаватиме до газорозподільної компанії дані про споживання газу.
Зараз багато людей покинули свої домівки та не мають доступу до приладів обліку. Через це у них є складності з нарахуваннями. Smart-лічильники усунуть ці проблеми, – пояснив керівник напрямку «Розробки та дослідження» РГК Ярослав Хаврель.До того ж це просто зручно, навіть коли ви нікуди не виїжджали – вам не слід турбуватися про передавання показань на початку кожного місяця.

 В Україні встановлено понад 10 млн лічильників газу у побутових споживачів. Лише декілька десятків тисяч з них мають smart-системи. Іншим споживачам доводиться щомісячно передавати показання своїх лічильників.

Після запуску масового виробництва smart-лічильників звичайні лічильники будуть замінюватися на «розумні», якщо відповідні кошти НКРЕКП передбачить в інвестпрограмах, які комісія затверджує для операторів ГРМ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору