Три села Шосткинської громади будуть підключені до швидкісного інтернету за рахунок державних коштів

 Поділитися

Поділитися в

Кабінет Міністрів затвердив розподіл Інтернет-субвенції для підключення 3 652 українських сіл до швидкісного інтернету. На це передбачено 483,8 млн гривень. На Сумщині до інтернет-мережі буде підключено 245 сіл. Інтернет має з’явитися у соцоб’єктах: школах, дитячих садочках, бібліотеках, медзакладах, віддалених робочих місць працівників ЦНАПів.

Проект матиме значний соціальний ефект, адже завдяки йому вже цього року понад мільйон українців отримають можливість вперше підключитися до оптичного інтернету. Це допоможе забезпечити рівний доступ та можливості для кожного українця, повідомляють на сайті Сумської ОДА.

Тепер громади, що пройшли відбір, отримають гроші з держбюджету, потім проведуть прозорий тендер, після чого провайдери почнуть розбудовувати мережу.

Результати розподілу коштів можна переглянути в дашборді.

Зокрема, у Шосткинській громаді інтернет проведуть у села Гамаліївка, Лушники, Пирогівка. Частково заявки погоджено для сіл Глазове, Івот, Каліївка, Макове, Погребки, Тиманівка

Крім того, за рахунок субвенції буде забезпечене покриття Wi-Fi-мережею. Так, кожен із відвідувачів соцоб’єкту зможе скористатися швидкісним інтернетом. Важливо: соцзаклади, підключені за кошти субвенції, отримають безкоштовний швидкісний інтернет до кінця 2022 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору