Три перші місця та гран-прі: юний піаніст з Шостки вкотре перемагає на міжнародних конкурсах
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Юний піаніст із Шостки Михайло Жирний став лауреатом трьох перших премій та здобув гран-прі на міжнародних конкурсах.
З перемогами піаніста привітав Юрій Лоза, директор Шосткинської ДШМ.
Михайло отримав ряд перемог, ставши:
- лауреатом І премії у Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв CARNEVALE DI TALENT (Україна (Київ) — Італія (Рим) у інструментальному жанрі — фортепіано;
- лауреатом І премії Міжнародного двотурового конкурсу «МЕЛОДІЯ ВЕСНИ» (м.Київ);
- лауреатом І премії Міжнародного двотурового багатожанрового фестивалю-конкурсу «Зірковий драйв» у номінації «Інструментальний жанр — клавішні інструменти» (Запоріжжя – Sofia);
- володарем гран-прі ІІІ Міжнародного двотурового конкурсу мистецтв “Virtuoso” (м.Київ).
Підготувала Михайла до конкурсів Олена Мирошниченко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: