Дерматолог
Авто Світ

Троє плавців із Шостки привезли додому призи з Відкритого обласного чемпіонату

Здобутки, Спорт 11:49, 4.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

Шосткинські спортсмени виступили у Відкритому чемпіонаті Сумської області з плавання в Ромнах. До змагання долучилися  150 спортсменів із Сум, Ромнів, Шостки.
Вихованці Шосткинської КДЮСШ «Барса» вибороли:
Іван Зубов ІІ місце ( 50 метрів  на спині);
Іван ОсипенкоІІІ місце (50 метрів брасом);
Матвій Радюк — ІІІ місце ( 50 метрів на спині).
Готували спортсменів до запливу тренери Альона Бубенець та Олексій Алексейцев.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору