Троє плавців із Шостки привезли додому призи з Відкритого обласного чемпіонату
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинські спортсмени виступили у Відкритому чемпіонаті Сумської області з плавання в Ромнах. До змагання долучилися 150 спортсменів із Сум, Ромнів, Шостки.
Вихованці Шосткинської КДЮСШ «Барса» вибороли:
Іван Зубов — ІІ місце ( 50 метрів на спині);
Іван Осипенко — ІІІ місце (50 метрів брасом);
Матвій Радюк — ІІІ місце ( 50 метрів на спині).
Готували спортсменів до запливу тренери Альона Бубенець та Олексій Алексейцев.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: