Трофейний автопарк тероборони Сумщини поповнився танком
Війна 12:15, 14.03.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На Роменщині сили територіальної оборони захопили танк російських окупантів. Також за підтримки авіації захисники України завдали втрат ворогові у регіоні. Про це у Telegram повідомив голова Сумської військової адміністрації Дмитро Живицький.
“Дякуючи нашій теробороні та авіації ми добряче прорідили ворожі війська. “Смажені чебуреки” тепер в якості добрива лишатимуться на узбіччах доріг Сумщини”, – пише Живицький.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: