ТОВ «Безпека»: два десятиріччя на охороні Шостки + Фото + Відео

 Поділитися

Поділитися в

 У наступному році приватному охоронному підприємству «Безпека» у Шостці виповниться 20 років. Протягом майже двох десятиріч тут професійно надають послуги з охорони майна та об’єктів, встановлення сигналізації, відеоспостереження, фізичної охорони, супроводу цінних вантажів. Під пильною охороною «Безпеки» біля 1000 об’єктів у Сумський, Чернігівській, Полтавській областях. Кого та як охороняють, які спеціалісти, скільки коштують послуги охорони – спеціально для читачів Шостка.INFO розповіли у ТОВ «Безпека».

З історії підприємства

 Засновником приватного охоронного підприємства є Микола Радохліб. Після 21 року роботи в службі охорони міліції і виходу на пенсію Микола Миколайович вирішив і надалі дбати про безпеку рідного міста.

У приватну охоронну структуру запросив таких же кваліфікованих колишніх співробітників органів МВС, які мають багаторічний досвід роботи у державній службі охорони, карному розшуку, інших правоохоронних підрозділах.

Спочатку це було невеличке підприємство. Офісне приміщення (один кабінет, потім кілька) орендували то в одному, то в іншому мікрорайонах міста.

Протягом останніх років сучасний і оснащений усім необхідним офіс ТОВ «Безпека» працює по вулиці Чернігівській, 15. Зараз ТОВ «Безпека» – це усталений колектив численністю близько 150 співробітників. У складі підприємства пульт спостереження, служба фізичної охорони, технічна і фінансова служби.

Підприємство – добросовісний платник податків, який тільки до бюджету Шосткинської громади щороку перераховує близько 700 тисяч гривень.

ТОВ «Безпека» працює за програмою «Безпечне місто»

 Наразі підприємством на перехрестях доріг Шостки встановлено 23 відеокамери для контролю безпеки у місті. І завдяки їм правоохоронцями вже розкрито біля десятка злочинів та правопорушень.

Відеокамерами «Безпеки» облаштовані майже всі школи, дитячі садки, основні заклади культури та соціальні об’єкти у Шостці. Таким чином, постійно ведеться моніторинг правопорядку.

– Наразі у закладах освіти скорочують посади сторожів. Ми беремо заклади під свою охорону. Встановлюємо охоронне обладнання з виходом на ЦСМ (центральна станція моніторингу) та по 6-8 відеокамер навкруг шкіл, на входах-виходах, у деяких і всередині, – розповідає Микола Радохліб.

Примітно, що ТОВ «Безпека» інвестує у охорону міста.

– Системи відеонагляду на перехрестях в школах встановлюємо за рахунок нашого підприємства, витрачаючи біля 90 тис. грн. на обладнання для кожної школи. Місто сплачує лише абонентську плату за послуги охорони, – каже фінансовий директор Ірина Ткаченко, яка працює у «Безпеці» майже з початку заснування підприємства.

Крім того, підприємство охороняє приватні квартири, будинки, магазини і супермаркети, банки, офіси, склади, агропідприємства… Тільки об’єктів приватної власності під охороною «Безпеки» більше 800.

Фізичну охорону, наприклад, банкам, надає відділ фізичної охорони під керівництвом Валерія Тимошенка.

«Серце» підприємства – сучасний пульт відеонагляду та охорони

 Зображення з встановлених відеокамер виведено на пульт. Цілодобово тут працюють два чергових оператори.

Раніше системи охорони в основному функціонували завдяки радіозв’язку. Нині охоронна служба співпрацює з операторами мобільного зв’язку. У кожному пристрої, встановленому на об’єкті, який охороняється, – дві картки різних мобільних операторів. Таким чином, якщо не працює один вид зв’язку, апарат передає сигнал на пульт охорони через іншу мобільну картку.

За долі секунди інформація про проникнення на об’єкт надходить на пульт. Оператор передає по рації наряду про спрацювання сигналізації та вказує, за якою адресою. Протягом 4-5 хвилин група швидкого реагування прибуває на виклик. Група швидкого реагування теж чергує цілодобово. Охоронники «Безпеки» оснащені бронежилетами, касками, спецзасобами (газові балончики, дубинки), травматичною зброєю…

Приватне охоронне підприємство плідно співпрацює з поліцією

 Якщо необхідна підтримка групі швидкого реагування, оператор телефонує правоохоронцям. Головне завдання «Безпеки» – зберегти майно, яке охороняється, захистити життя клієнтів. Функція поліції – затримати злочинця, розкрити злочин.

Особливо у нічний час, група швидкого реагування «Безпеки» нерідко надає підтримку поліції і навпаки.

Протягом двох десятиріч роботи у ТОВ «Безпека» не було випадку, коли б їм не вдалося вберегти довірене під охорону майно.

Фахівці «Безпеки» беруть участь у охороні громадського правопорядку під час проведення масових заходів у місті.

Скільки коштують послуги охорони?

 Очільник «Безпеки» Микола Радохліб впевнений: з часом послуги охорони не втрачають своєї актуальності і потрібні людям.

– Життя дорожчає, – каже він, – і злочинність зростає. Як свідчить сумна статистика, завжди, чим більше погіршувалася економічна ситуація, тим більше погіршувалася криміногенна обстановка. І поліції потрібна наша допомога, і громадянам. Якщо раніше за послугами охорони зверталися тільки багаті люди, то зараз просять взяти під охорону квартиру навіть звичайні пенсіонери.

Адже вартість послуг охорони значно нижча вартості нажитого протягом життя майна.

Начальник пульту охорони Ігор Фролов зазначає, що, приміром, щомісячна абонентська плата за послуги охорони квартир, гаражів, будинків складає 300-350 гривень на місяць. Більші об’єкти – від 500 грн./міс. Охоронне обладнання для квартири коштує від 5000 грн., для великих об’єктів приблизно 8-10 тис. грн.

– У Шостці є об’єкти, на охоронне обладнання яких власники витрачають по 30-40 тис. грн., – говорить Ігор Фролов.

Контактний телефон ТОВ «Безпека» для довідок: +380508421362.

У планах на майбутнє – розвиток

Підприємство невпинно розвивається і крокує в ногу з часом. Оновлюється автопарк машин груп швидкого реагування, охоронне обладнання.

– Ми встановили сучасне обладнання для розширення лінійки охоронних пристроїв, щоб можна було налаштуватися під різного клієнта, з різними типами обладнання охоронної сигналізації. Тепер люди, які мають різні типи сигналізації, мають можливість отримувати у нас послуги охорони з тим обладнанням, яке у них є, – каже головний інженер підприємства «Безпеки» Валерій Божейкін (він очолює технічну службу).

У подальшому в «Безпеці» планують ввести чергування у нічний час додаткового екіпажу групи швидкого реагування, збільшувати кількість абонентів і в інших містах.

Напередодні новорічних свят «Безпека» перейшла на посилений варіант охорони

 В новорічний період підприємства не працюють, а домівки часто порожні, бо господарі в гостях, чи поїхали на відпочинок. І цим нерідко користаються зловмисники. Однак об’єкти, які охороняє ТОВ «Безпека», під надійним контролем. «Безпека» вже перейшла на посилений варіант охорони.

– Бажаємо всім безпеки, веселих свят та щасливого Нового року! – кажуть у охоронній службі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору