Tesla для Шосткинського ЦНАПу: благодійники надали установі систему резервного живлення
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинський ЦНАП отримав від благодійників сучасну систему резервного живлення Tesla.
У повідомленні від Шосткинської міської ради наголошують, що обладнання дозволить забезпечити надійне енергопостачання. Таке джерело безперебійного живлення застосовується для об’єктів критичної та соціальної інфраструктури.
Систему Tesla надала американська благодійна організація Direct Relief спільно з «Благодійним фондом Євгена Пивоварова» за координації Міністерства Цифрової Трансформації України.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: