Тепловізійна оптика – що взяти для полювання в 2023 році

Споживач 10:39, 10.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

У наш час вибір тепловізійних монокулярів просто величезний. Тільки на слуху більше 10-ка компаній які випускають цілі серії спостережних приладів на основі тепловізійного бачення. Велика частина з Китаю. Своєю агресивною фінансовою політикою і передовим маркетингом їм вдалося сколихнути ринок і зробити його більш конкурентним. Нові серії тепловізорів , орієнтованих на всі цінові сегменти почали випускати і закоренілі ТОП-и цього дивізіону. Буквально кожен рік споживачі можуть бачити і тестувати новинки.

Природна конкурентне середовище і здешевлення виробництва багатьох комплектуючих істотно знизили вартість на продукцію, роблячи його доступнішим для все більшої кількості споживачів.

Де в Україні продаються брендові тепловізори

Прийшло з часом обережне ставлення до товарів китайського виробництва не раз підтверджувалося на практиці. Завойоване довіру світовими брендами, які десятиліттями вкладалися в якість, за кілька років нівелювалося доступним цінником аналогів з піднебесної. Купити хороший брендовий тепловізор найкраще у офіційних дилерів світових компаній. Однією з таких майданчиків є київський магазин Оптиксторе. В розділі з передовою оптикою opticstore.com.ua/catalog/teplovizory/ можна знайти сотні моделей від передових компаній, що займають ТОП-ові місця в цій індустрії. Наявність дилерських контактів є великою перевагою. Ціна на все обладнання, як правило, рекомендована до роздробі самими виробниками, які диктують єдину світову політику до цінників на свої товари. По телефону +38(073)-798-19-87 можна уточнити будь-які технічні та організаційні моменти, дізнатися подробиці кожної моделі.

Гарний Китай коштував чи купувати?

Китай – Китаю рознь. Це реальне відображення дійсності про будь які товари азіатського виробництва. Багато компаній випускають тепловізори за ліцензією більш просунутих європейських і американських брендів. Але є і такі виробники, які просто копіюють західні аналоги. Практика ця дуже відома.

Що слід враховувати при купівлі китайського тепловізора?

·       Назва компанії виробника;

·       Час заснування бренду;

·       Наявність власної виробничої бази;

·       Кількість патентів на розробку програмного забезпечення і комплектуючих;

·       Ключові технічні характеристики;

·       Ступінь захищеності приладу і час автономної роботи.

Замість висновків можна зробити наступне. Для професійного застосування тепловізорів, в державному сегменті, наприклад, на виробництвах, у військових структурах та відомствах слід орієнтуватися на виробників з історією і перевіреним досвідом. Для аматорського застосування на полюванні або в туристичних походах з головою вистачить умінь і недорогих тепловізорів китайського виробництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору