Дерматолог
Авто Світ

Очільниця Шосткинської РВА Оксана Тарасюк отримала відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня + Відео

Влада 15:01, 26.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Голова облради Олексій Романько вручив відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня т.в.о начальниці Шосткинської районної військової адміністрації Оксані Тарасюк.

«Це людина, яка в період повномасштабного вторгнення взяла на себе відповідальність керувати районом, об’єднала громади та керівників, піклується про життя і безпеку мешканців району. Оксана Тарасюк показала приклад стійкості, сміливості та єдності», – зазначив голова Сумської обласної ради Олексій Романько.

У свою чергу Оксана Тарасюк подякувала захисникам України, за можливість жити і працювати на рідній землі, своєму колективу за постійну допомогу та обласній раді за підтримку та взаєморозуміння.

«Кожен на своєму місці ми наближаємо мир в нашій рідній Україні. Разом до перемоги!», – зазначила очільниця Шосткинської РВА.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору