Своєчасно виявити і попередити захворювання судин і серця допоможе УЗД вен і артерій нижніх кінцівок. Де пройти обстеження шосткинцям?

 Поділитися

Поділитися в

За дослідженнями вчених, головна причина смертності в Україні – серцево-судинні захворювання. За цим показником наша країна лишається одним зі світових лідерів. 64,3% українців помирає саме через хвороби судин і серця. Та й коронавірусна хвороба, пандемія якої бушує у світі, теж дає ускладнення у вигляді тромбозу вен, інфарктів і т.п.

Ось чому важливо своєчасно проходити обстеження. Ультразвукове дослідження допомагає на ранніх стадіях діагностувати широкий спектр патологій. Сучасне обладнання робить процедуру абсолютно безболісною та безпечною, швидкою та інформативною. Обстеження дасть змогу попередити появу серйозних захворювань та вчасно вжити необхідних заходів у разі виявлення порушень.

УЗД вен і артерій нижніх кінцівок дозволяє:

  • виявити атеросклеротичні бляшки, тромби (визначити їх розмір, структуру);
  • кількісно оцінити кровоток;
  • визначити наявність звужень артерій (стенозів) і значимість стенозів.

УЗД проводиться при діагностиці таких захворювань, як: атеросклероз судин, варикозна хвороба, тромбоз глибоких вен, тромбофлебіт, аневризм та інші патології судин.

УЗД судин нижніх кінцівок показана при виникненні болів в литкових м’язах, в нижніх кінцівках при ходьбі і навантаженні, при наявності вузлів судин нижніх кінцівок і варикозних вен, при скаргах на набряки ніг, важкості в ногах, постійному похолоданні шкірних покривів, онімінні ніг і судомах; при збільшенні однієї з нижніх кінцівок в обсязі або трофічних змін шкірних покривів гомілок.

Не займайтесь самолікуванням. Спочатку зверніться до лікаря, який випише направлення на те обстеження, яке Вам потрібно. При направленні лікаря спеціалісти кабінету УЗД записують пацієнтів на діагностику одного або одразу кількох органів, в залежності від направлення. Все це в комплексі допомагає встановити правильний діагноз і розпочати вчасне лікування.

Детальна інформація та запис за телефоном 073-175-82-40, 099 173 56 22.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору