Дерматолог
Авто Світ

Сусідня Шосткинській громада запрошує на роботу лікарів: забезпечують житлом та матеріальною допомогою

Медицина, Робота 17:49, 28.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Комунальне некомерційне підприємство «Новгород-Сіверська центральна міська лікарня імені І.В. Буяльського» Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області запрошує на роботу лікарів таких спеціальностей: терапевт, хірург, ендоскопіст, анестезіолог, офтальмолог, невролог.
– Новгород-Сіверською міською радою лікарі будуть забезпечені службовим житлом, одноразовою виплатою матеріальної допомоги (підйомні) у розмірі 120 тис. грн. Також допомога буде виплачуватись протягом дії «Програми забезпечення покращення якості надання медичної допомоги населенню Новгород-Сіверської міської територіальної громади на 2022-2025 роки» рівними частинами по 10 тис. грн. щомісячно, починаючи з місяця, що настає за місяцем влаштування на роботу.
Новгород-Сіверська лікарня забезпечена новітньою медичною апаратурою, в лікарні згуртований колектив, проведені сучасні ремонти службових кабінетів медичного персоналу, – повідомляє Новгород-Сіверська міська територіальна громада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору