«Сумигаз»: понад чотири тисячі клієнтів замовили послугу з техобслуговування внутрішніх мереж

ЖКГ, Споживач 10:05, 9.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

На початок листопада 4,1 тисяч споживачів газу замовили у АТ «Сумигаз» послугу з технічного обслуговування внутрішніх газових мереж у квартирах та приватних будинках.

 «Фахове та регулярне обслуговування гарантує безпечне користування природним газом та попереджає аварійні ситуації. Ця послуга є актуальною для споживачів, адже витоки газу на внутрішніх мережах – причина більшості викликів на аварійну службу 104», – наголосив начальник відділу технічного обслуговування АТ «Сумигаз» Євген Азаров.

Надаючи послугу, газовики виконують обстеження мережі на предмет витоків, приладовий контроль на щільність з’єднань, перевірку герметичності футлярів, змащування запірних пристроїв, усунення витоків на муфтових з’єднаннях. Фахівці компанії мають високий рівень кваліфікації та працюють із сучасним спеціалізованим обладнанням. На рік вартість технічного обслуговування внутрішніх мереж складає 300 гривень.

Для консультації та укладання договору на послугу з технічного обслуговування мереж з газорозподільною компанією клієнтам потрібно звернутись у найближчий 104.ua клієнтський простір, де також можна придбати сертифіковані газові прилади.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору