Сумщину відвідав міністр закордонних справ Андрій Сибіга
Поділитися в
Копіювати посилання
Міністр обговорив з начальником обласної військової адміністрації Володимиром Артюхом міжнародну підтримку, яку надали партнери Сумщині в цьому році, плани на наступний рік, а також вручив техніку від міжнародних партнерів та взяв участь у різдвяному святі в Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області.
Начальник ОВА подякував Андрію Сибізі за підтримку Сумщини, адже саме після візиту міністра закордонних справ України до нашої області, що відбувся у вересні цього року, розпочалася активна комунікація Сумської ОВА з представниками дипломатичних установ іноземних держав та Посольств України в країнах світу, у тому числі країнах Європейського Союзу.
Андрій Сибіга, у свою чергу, відзначив, що для нього особисто Сумщина – це уособлення стійкості, незламності, сили духу.
Так, завдяки плідній співпраці ОВА з австрійськими партнерами за сприяння Посольства України у Республіці Австрія Сумській області передано спеціалізовану техніку: 2 снігоприбиральних автомобілі; 1 пожежний автомобіль для ДСНС; 1 спецавтомобіль для Служби у справах дітей Сумської ОВА.
Крім того, за результатами візиту до Сумської області Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Мартіна Єгера Сумська область отримає 5 вантажних мікроавтобусів, які днями прибудуть в регіон. Також за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Сумщина отримала екскаватор, який передається для потреб Головного управління ДСНС України в Сумській області.


Андрій Сибіга пообіцяв, що допомога, яку отримала Сумщина від міжнародних партнерів, далеко не остання. Адже він особисто сприятиме, щоб область уклала угоди про побратимство з регіонами «Великої сімки» і не тільки.
«Ми й далі підтримуватимемо Сумщину. Передусім у сфері енергетики, щоб у людей було світло, тепло, – підкреслив міністр. – Допомагатимемо і в гуманітарних напрямках для захисту безперебійності навчального процесу дітей, залучатимемо міжнародні організації – з конкретними проєктами, щоб підтримати вашу стійкість і мужність».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: