Сумщині вдалося отримати збільшені ліміти енергопостачання. Переходимо на графік +4/-2, – ОВА
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На Сумську область вдалося отримати збільшені ліміти споживання електроенергії. Таку новину повідомляє голова Сумської обласної адміністрації Дмитро Живицький.
– Наразі, з 20 вечора до 7 ранку, є достатньо потужності у мережі і енергетики переходять на ГПВ +4/-2.
Працюємо над тим, щоб збільшити ліміти для області на постійній основі, – зазначив Живицький.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: