Сумщина отримала майже 23 мільйони гривень з держбюджету на формування житла для ВПО
Поділитися в
Копіювати посилання
У межах реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 6 березня 2026 року № 301 Сумська область отримала субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
Фінансування спрямоване на облаштування житла у громадах області, які приймають внутрішньо переміщених осіб та створюють належні умови для їх проживання, повідомили у Сумській ОВА.
Зокрема, кошти отримали:
– Конотопська міська рада – на облаштування об’єкта для тимчасового проживання;
– Миколаївська селищна рада – на ремонт 2 квартир для розміщення ВПО;
– Тростянецька міська рада – на реалізацію 4 проєктів будівництва та добудови житлових будинків.
Формування фонду тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб залишається одним із важливих напрямків роботи громад Сумщини в умовах воєнного стану, наголошують в ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: