Дерматолог
Авто Світ

Сумщина отримала майже 23 мільйони гривень з держбюджету на формування житла для ВПО

ВПО, Фінанси 15:58, 28.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У межах реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 6 березня 2026 року № 301 Сумська область отримала субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Фінансування спрямоване на облаштування житла у громадах області, які приймають внутрішньо переміщених осіб та створюють належні умови для їх проживання, повідомили у Сумській ОВА.

Зокрема, кошти отримали:

– Конотопська міська рада – на облаштування об’єкта для тимчасового проживання;

– Миколаївська селищна рада – на ремонт 2 квартир для розміщення ВПО;

– Тростянецька міська рада – на реалізацію 4 проєктів будівництва та добудови житлових будинків.

Формування фонду тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб залишається одним із важливих напрямків роботи громад Сумщини в умовах воєнного стану, наголошують в ОВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору