Сумщина отримала 19 міських автобусів від міжнародних партнерів
Поділитися в
Копіювати посилання
Завдяки співпраці України з Управлінням ООН з обслуговування проєктів (ЮНОПС) і Корейським агентством міжнародного співробітництва (КОІСА) область уже отримала 19 міських автобусів А092Н6. Про це повідомляє прес-служба Сумської ОВА.
Це частина проєкту міжнародної технічної допомоги «Закупівля товарів для гуманітарної допомоги в Україні».
Автобуси будуть використовуватися на автобусних маршрутах загального користування, а також для потреб закладів бюджетної сфери.
Усього цього літа Сумщина отримає 60 автобусів у межах проєкту.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: