Судитимуть трьох жителів Середина-Буди, які «зливали» ворогу дані про розміщення ЗСУ та результати обстрілів
Поділитися в
Копіювати посилання
Сумською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів м. Середина-Буда Шосткинського району за вчинення державної зради в умовах воєнного стану. Про це повідомили в обласній прокуратурі.
Нагадаємо, до складу агентурної групи входила 25-річна дівчина, її 50-річна мати та 42-річний односелець. Російські агенти не лише збирали дані про актуальні місця розміщення підрозділів Збройних Сил України, їх переміщення, озброєння, а й інформували ворога про результати нанесення вогневих уражень рф по території Шосткинського району Сумської області.

Всю зібрану інформацію наймолодша агентка узагальнювала та передавала за допомогою одного з месенджерів співробітнику федеральної служби безпеки російської федерації, який з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну залучив її до конфіденційного співробітництва.
На даний час обвинувачені перебувають під вартою.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: