Дерматолог
Авто Світ

Судитимуть трьох жителів Середина-Буди, які «зливали» ворогу дані про розміщення ЗСУ та результати обстрілів

Прокуратура, СБУ 13:07, 19.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сумською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів м. Середина-Буда Шосткинського району за вчинення державної зради в умовах воєнного стану. Про це повідомили в обласній прокуратурі.

Нагадаємо, до складу агентурної групи входила 25-річна дівчина, її 50-річна мати та 42-річний односелець. Російські агенти не лише збирали дані про актуальні місця розміщення підрозділів Збройних Сил України, їх переміщення, озброєння, а й інформували ворога про результати нанесення вогневих уражень рф по території Шосткинського району Сумської області.

Всю зібрану інформацію наймолодша агентка узагальнювала та передавала за допомогою одного з месенджерів співробітнику федеральної служби безпеки російської федерації, який з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну залучив її до конфіденційного співробітництва.

На даний час обвинувачені перебувають під вартою.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору