Судитимуть чоловіка, який у новорічну ніч ударив ножем свою співмешканку
Поділитися в
Копіювати посилання
Раніше ми вже писали, що 31 грудня у місті Хутір-Михайлівський чоловік вдарив свою співмешканку ножем.
Як тоді з’ясували правоохоронці, це сталося під час суперечки. Після вечері серед компанії гостей чоловік у стані алкогольного сп’яніння вдарив 33-річну жінку. Потерпіла отримала тяжке тілесне ушкодження у поперекову ділянку спини. Про це повідомила Сумська обласна прокуратура.
Наразі 56-річного обвинуваченого тримають під вартою.
Працівники Шосткинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та направили до суду обвинувальний акт.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: