Сервис Центр

Стоматологічному кабінету «Родонт» у Шостці – 21 рік! + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 1 квітня, “Родонт” святкує свій День народження. Рівно 21 рік тому було засновано приватний стоматологічний кабінет, який багато шосткинців вважають кращим у місті.

Все розпочалося з невеликого стоматологічного кабінету в профілакторії «Ізумруд»

 Спочатку, у 2000-му, це було невеличке орендоване приміщення у профілакторії «Ізумруд» заводу «Зірка». Якісні стоматологічні послуги там надавали професіонали своєї справи Євген Косьмін і Дмитро Сорока.  

Лікар-стоматолог ортопед Євген Косьмін

 Кабінет невпинно розвивався і заслужено завоював довіру мешканців Шостки і не тільки. Згодом переїхав у більше приміщення по вулиці Короленка, де працює і досі.

Сучасна стоматологія в нашому місті

 У «Родонті» розташовані 4 стоматологічні кабінети, рентген-кабінет, сучасні стерилізаційні, два затишні приміщення для очікування, реєстратура і хол.

Сестра медична

«Родонт» надає послуги терапевтичної (огляд, консультації, лікування), хірургічної, ортопедичної та ортодонтичної стоматології. Усі види послуг, відповідно, ліцензовані. Використовується новітнє обладнання та матеріали для діагностики, лікування, протезування.

Лікар-стоматолог терапевт Лариса Панькова

Лікар-стоматолог терапевт Олег Аврамець

 Щодо протезування, наприклад, тут можна встановити якісні ортопедичні конструкції (металокерамічні, безметалеві керамічні або суцільно литі коронки, пластинчаті знімні протези, бюгельні протези, мікропротези).

При відсутності зуба та за наявності показань у «Родонті» поставлять імпланти з наступним протезуванням.

Серед послуг хірурга як видалення зубів, так і операції різної складності. До речі, у Шостці тільки хірурги «Родонту» візьмуться за видалення складних кутніх зубів.

Лікар-стоматолог хірург, ортодонт Надія Розумна та лікар-стоматолог хірург Дмитро Сорока 

 При  необхідності коригування розташування зубів в зубних рядах, теж варто звернутися у «Родонт». Ортодонтичні послуги (установка пластинок та брекетів) надають як дітям, так і дорослим.

Лікар-стоматолог хірург, ортодонт Надія Розумна

Стоматологічний кабінет надав допомогу понад 15 тисячам клієнтів

Багато з них звертаються до «Родонту» на постійній основі, бо довіряють.

Серед клієнтів стоматологічного кабінету “Родонт” – не тільки шосткинці, а й мешканці інших регіонів України. За послугами звертаються навіть мешканці інших країн: Росії, Білорусі, Польщі, Чехії, Італії, Австрії, Германії, Бразилії, США, Канади…

Для обліку клієнтів запроваджено сучасну електронну базу.

Гордість «Родонту» – команда висококваліфікованих лікарів

У команді – висококваліфіковані лікарі, всі мають медичні ліцензії. Відповідну кваліфікацію тут має і середній медичний персонал.

Послуги стоматології надають Євген Косьмін – засновник «Родонту» і лікар-стоматолог ортопед першої кваліфікаційної категорії; Дмитро Сорока – лікар-стоматолог хірург вищої кваліфікаційної категорії; Ірина Тархова – лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії (на головному фото); Олег Аврамець – лікар-стоматолог терапевт вищої кваліфікаційної категорії; Надія Розумна – лікар-стоматолог хірург, ортодонт другої кваліфікаційної категорії; Лариса Панькова – лікар-стоматолог терапевт другої кваліфікаційної категорії; Тетяна Винокурова – лікар-стоматолог адміністратор першої кваліфікаційної категорії.

«Родонт» запрошує до своєї команди і інших стоматологів-професіоналів, які віддані своїй справі.

Все для зручності клієнтів

 У стоматологічному кабінеті діє попередній запис на прийом. І хоч черга розписана на тижні уперед,  лікарі стоматологічного кабінету “Родонт”, за необхідності, завжди нададуть Вам допомогу.

Зручно, що «Родонт» за допомогою СМС за добу до прийому інформує своїх клієнтів, нагадуючи про запис. При цьому є зворотній зв’язок: якщо натиснути на СМС, то можна підтвердити чи відмінити свій візит до лікаря.

До речі, кабінет співпрацює з провідними страховими компаніями. Вже більше 10 років успішно надає послуги зі стоматології застрахованим особам, які мають страхові медичні поліси у ПрАТ «СК «Провідна», ПрАТ «СК «Уніка» та інших страхових компаніях.

Як працює стоматологічний кабінет під час карантину

Зверніть увагу: з початку карантину через поширення COVID-19 «Родонт» дотримується всіх санітарно-епідеміологічних вимог і просить відвідувачів теж дотримуватись карантинних обмежень.

Стоматологічний кабінет знаходиться у Шостці по вулиці Короленка, 35, працює з 8:30 до 19:00 у будні, в суботу – з 8:30 до 14:00, неділя – вихідний.

 Записатися на прийом можна за телефонами: +38(05449) 7-37-81, +38(095) 684-24-54.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору