СТУКАЄ У ДВЕРІ… СТОЛІТТЯ
Суспільство 08:00, 22.01.2009
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Столітній ювілей відсвяткувала жителька м.Шостка Ксенія Басиста
До численних привітань, що звучали на адресу іменинниці, приєдналися заступник голови облдержадміністрації Олександр Лаврик, міський голова Шостки Микола Нога та працівники соціальних служб міста.
Вони вручили Ксенії Хомівні привітання від Президента України Віктора Ющенка, цінні подарунки та квіти. Гості побажали ювілярці щастя, благополуччя, достатку, міцного здоров’я на довгі роки.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: