Стартувало нове опитування: чи повинні шосткинці платити за опалення місць загального користування в багатоквартирних будинках при тому, що ніяких приладів опалення у під’їздах немає?

ЖКГ, Опитування 17:10, 15.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Шостці набирає резонансу тема оплати за опалення місць загального користування у багатоквартирних будинках. У тих, хто отримує послуги централізованого теплопостачання, оплата МЗК входить в загальний платіж за тепло. Власникам квартир з автономним опаленням оплата за МЗК приходить в окремій платіжці. При чому суми сягають 700 грн. за місяць в опалювальний сезон, тоді як у Києві – 20 грн., або й взагалі відсутня. А в неопалювальний сезон – 32 грн. (абонентська плата). Хтось оплачує, хтось – ні.

Тим, хто не сплатив, минулого місяця теплопостачальне підприємство “ШП “Харківенергоремонт” розіслало досудові попередження з вимогою оплатити. Посилається на наказ 315 “Про затвердження Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг” Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, згідно якого усі співвласники багатоквартирних будинків повинні оплачувати опалення місць загального користування та утримання загальнобудинкових комунікацій.

Зважаючи на те, що у більшості багатоквартирних будинків відсутнє опалення місць загального користування (прилади опалення та стояки були зрізані більше десятка років тому), співвласники будинків звертаються за роз’ясненнями до “ШП “ХаЕР”, міської влади, депутатів, Мінрегіону, на Урядові гарячі лінії…

А як Ви вважаєте, чи повинні шосткинці платити за опалення місць загального користування в багатоквартирних будинках при тому, що ніяких приладів опалення у під’їздах немає? Проголосуйте в опитуванні на Шостка.INFO.

Чи повинні шосткинці платити за опалення місць загального користування в багатоквартирних будинках при тому, що ніяких приладів опалення у під'їздах немає?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору