«Спасая внука из полиции», 82-летняя жительница Шостки перечислила аферистам более 8000 гривен + Видео

Кримінал 15:48, 15.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Такую ??сумму перечислила пенсионерка неизвестным за, якобы, не привлечение внука к уголовной ответственности за совершение ДТП. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Сумской области.

По словам потерпевшей утром на ее мобильный телефон позвонил неизвестный и голосом, похожим на голос внука, попросил о помощи. Мол, на автомобиле сбил ребенка и сейчас находится в полиции. А потом трубку взяла женщина, которая назвалась следователем. Она предложила пенсионерке «урегулировать» неприятную ситуацию за 1000 долларов США.

Старушка согласилась на предложение, однако, сообщила, что может отдать только 300 долларов, которые попросит у родных. Собеседница согласилась и заверила, что ее внука отпустят, когда она получит деньги.

– Пока пенсионерка занимала деньги и перечисляла их через терминал банка на указанный счет, злоумышленница все время держала ее на связи. – комментирует Сергей Забозлаев, начальник Шосткинского отдела полиции, – через некоторое время наша заявительница догадалась позвонить внуку. После чего поняла, что ее обманули. Говорит, что видела по телевидению о таких мошеннических схемах, но все равно поверила, потому что родственные чувства взяли верх.

Сегодня правоохранители делают все возможное, чтобы установить личности злоумышленников и привлечь их к ответственности. По данному факту уже открыли уголовное производство по ч.1 ст.190 Уголовного кодекса Украины «Мошенничество». Проводятся дальнейшие следственные действия.

Поліцейські Шостки розшукують аферистів, які обманом видурили у 82-річної жительки Шостки понад 8 000 гривень.

Поліцейські Шостки розшукують аферистів, які обманом видурили у 82-річної жительки Шостки понад 8 000 гривень.Саме таку суму перерахувала пенсіонерка невідомим за , начебто, не притягнення онука до кримінальної відповідальності за вчинення ДТП. Зі слів потерпілої вранці на її мобільний телефон зателефонував невідомий і голосом, схожим на голос онука, попрохав про допомогу. Мовляв, на автівці збив дитину і зараз знаходиться в поліції. А потім слухавку взяла жінка, яка назвалася слідчою. Вона запропонувала пенсіонерці «врегулювати» неприємну ситуацію за 1 000 доларів США. Старенька погодилась на пропозицію, проте повідомила що може віддати тільки 300 доларів, які попросить у рідних. Співрозмовниця погодилась і запевнила, що відпустить її сина відпустять коли отримає гроші. «Поки пенсіонерка позичала гроші та перераховувала їх через термінал банку на вказаний рахунок, зловмисниця весь час тримала її на зв’язку. – коментує Сергій Забазлаєв, начальник Шосткинського відділу поліції,- через деякий час наша заявниця здогадалась зателефонувати онуку. Після чого зрозуміла, що її одурили. Каже, що бачила по телебаченню про такі шахрайські схеми, а повірила, бо родинні почуття взяли верх». Сьогодні правоохоронці роблять все можливе аби встановити особи зловмисників та притягти їх до відповідальності. За даним фактом вже відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Проводяться подальші слідчі дії.Щоб не поповнювати список жертв шахрайства, поліцейські вкотре закликають громадян бути виваженими та обережними у подібних ситуаціях. Не впадати в паніку, перевіряти інформацію від незнайомців, які представляються медичними, банківськими працівниками та іншими представниками державних служб. Пам’ятайте, що то можуть бути шахраї.Відділ комунікації поліції Сумської області

Опубліковано Поліція Сумської області П?ятниця, 15 лютого 2019 р.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору