Дерматолог
Авто Світ

Сьогодні у Шосткинському суді посилили карантинні обмеження та встановили особливий режим роботи

Здоров'я, Феміда 10:30, 31.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

З сьогоднішнього дня, 31 березня,  і до закінчення терміну дії на території Сумської області «червоного рівня» епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі COVID-19) у Шосткинському міськрайонному суді посилені карантинні обмеження та встановлено особливого режиму роботи.

Відповідний наказ № 22-ОД «Про посилення карантинних обмежень» видано головою Шосткинського міськрайонного суду.

Згідно документу припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду; заборонено допуск у судові засідання та приміщення суду осіб, які не є учасниками справи; заборонено допуск у судові засідання та приміщення суду осіб, які мають ознаки респираторних захворювань, блідість обличчя, почервоніння очей, кашель; використовують безконтактний термометр для вимірювання температури тіла учасникам справи.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору