Сьогодні у Шосткинському суді посилили карантинні обмеження та встановили особливий режим роботи
Поділитися в
Копіювати посилання
З сьогоднішнього дня, 31 березня, і до закінчення терміну дії на території Сумської області «червоного рівня» епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі COVID-19) у Шосткинському міськрайонному суді посилені карантинні обмеження та встановлено особливого режиму роботи.
Відповідний наказ № 22-ОД «Про посилення карантинних обмежень» видано головою Шосткинського міськрайонного суду.
Згідно документу припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду; заборонено допуск у судові засідання та приміщення суду осіб, які не є учасниками справи; заборонено допуск у судові засідання та приміщення суду осіб, які мають ознаки респираторних захворювань, блідість обличчя, почервоніння очей, кашель; використовують безконтактний термометр для вимірювання температури тіла учасникам справи.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: