Сьогодні планують відновити газопостачання в селах Крупець, Миронівка, Шкирманівка
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сумська філія “Газмережі” звертає увагу споживачів Шосткинського району: газопостачання селам Крупець, Миронівка та Шкирманівка відновлять із 5 жовтня.
Нагадаємо, вже кілька днів більше 100 мешканців вказаних сіл у Шосткинській громаді – без газу.
– Наразі у вас триває благоустрій обʼєктів газового господарства та системи виявлення витоків газу.
Усі роботи ведуться з дозволу військової адміністрації, – повідомляє Сумська філія “Газмережі”.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: