Дерматолог
Авто Світ

Сьогодні планують відновити газопостачання в селах Крупець, Миронівка, Шкирманівка

ЖКГ, Споживач 09:56, 5.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сумська філія “Газмережі” звертає увагу споживачів Шосткинського району: газопостачання селам Крупець, Миронівка та Шкирманівка відновлять із 5 жовтня.

Нагадаємо, вже кілька днів більше 100 мешканців вказаних сіл у Шосткинській громаді – без газу.

– Наразі у вас триває благоустрій обʼєктів газового господарства та системи виявлення витоків газу.
Усі роботи ведуться з дозволу військової адміністрації, – повідомляє Сумська філія “Газмережі”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору