Дерматолог
Авто Світ

Сьогодні на Сумщині застосовані графіки обмеження споживання електроенергії для промислових споживачів, – “Сумиобленерго”

 Поділитися

Поділитися в

 АТ “Сумиобленерго” повідомляє, що 15 грудня в Сумській області застосовані графіки обмеження споживання електричної енергії для промислових споживачів.
– Такі обмеження електроенергії є тимчасовими, впроваджуються у взаємодії з диспетчерами НЕК “Укренерго” і спрямовані на збалансування енергосистеми.
Для споживачів, не задіяних зараз у графіках обмежень, залишається актуальною необхідність мінімізувати використання потужних електроприладів.
Просимо вас допомогти енергетикам і відповідально поставитися до заощадження електроенергії, щоб у подальшому уникнути непланових відключень, – йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору