Дерматолог
Авто Світ

Снігоприбиральна техніка у Шосткинській громаді працює безперервно: водіїв закликають не залишати авто на узбіччях

ЖКГ 11:16, 29.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

З 4:30 у Шосткинській громаді  розпочалася розчистка доріг і тротуарів від снігу. Паралельно проводиться помирав проїзної частини.

На даний момент залучено 13 одиниць снігоприбиральної техніки, повідомляє міський голова Микола Нога.

Роботи ведуться безперервно, аби забезпечити безпечний рух транспорту.

В управлінні ЖКГ просять водіїв бути уважними на дорогах і не залишати авто на узбіччях — це значно ускладнює роботу техніки.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору