Снігоприбиральна техніка у Шосткинській громаді працює безперервно: водіїв закликають не залишати авто на узбіччях
ЖКГ 11:16, 29.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
З 4:30 у Шосткинській громаді розпочалася розчистка доріг і тротуарів від снігу. Паралельно проводиться помирав проїзної частини.
На даний момент залучено 13 одиниць снігоприбиральної техніки, повідомляє міський голова Микола Нога.

Роботи ведуться безперервно, аби забезпечити безпечний рух транспорту.
В управлінні ЖКГ просять водіїв бути уважними на дорогах і не залишати авто на узбіччях — це значно ускладнює роботу техніки.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: