Дерматолог
Авто Світ

Снігоочисна техніка безперервно працює з 4:30

ЖКГ 09:00, 16.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Шосткинській громаді триває боротьба зі сніговою навалою. Як повідомляє міський голова Микола Нога, комунальні служби Шосткинщини працюють з 4:30 – безперервно та у посиленому режимі.

Міська влада дякує власникам магазинів та мешканцям багатоповерхових будинків, які з власної ініціативи долучаються до прибирання прилеглих територій.

Водіїв і пішоходів закликають бути уважними, дотримуватися правил безпеки та не перешкоджати роботі спецтехніки.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору