Снігоочисна техніка безперервно працює з 4:30
ЖКГ 09:00, 16.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Шосткинській громаді триває боротьба зі сніговою навалою. Як повідомляє міський голова Микола Нога, комунальні служби Шосткинщини працюють з 4:30 – безперервно та у посиленому режимі.
Міська влада дякує власникам магазинів та мешканцям багатоповерхових будинків, які з власної ініціативи долучаються до прибирання прилеглих територій.
Водіїв і пішоходів закликають бути уважними, дотримуватися правил безпеки та не перешкоджати роботі спецтехніки.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: