Скільки днів щороку Ви витрачаєте на прибирання? Довірте цю справу професіоналам!

Послуги 14:00, 19.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Якщо Ви хоча б раз на тиждень робите прибирання вдома, то як мінімум, 53 дні на рік (тобто майже півтора місяці свого життя щороку(!), а вправні господині ще більше) витрачаєте на наведення чистоти. Значить, з кожних 10 років – більше року відводите пилососу та відру з ганчіркою! Коли ж прибираєте рідше – ризикуєте отримати купу хвороб ще в молодому віці.

Присвятіть своє життя розвитку, відпочинку, новим враженням у подорожах, заробітку грошей чи сім’ї!

А прибирання можна замовити. Онлайн-супермаркет «Корона Маркет» подбав про Вас, впровадивши серед «Коронних послуг»клінінгові.

Професійна клінінгова компанія надає послуги з прибирання приміщень, офісів, під’їздів, приватних будинків і квартир.

У підрахунку виходить, що набагато вигідніше і простіше довірити проведення генерального або щоденного прибирання всередині приміщення професіоналам, ніж витрачати час і сили на наведення ладу самостійно. Тим більше, що професіонали виконують всі роботи на більш високому, незвичному і недоступному більшості людей, якісному рівні.

Компанія працює, як з юридичними, так і з фізичними особами. Готова укласти з Вами одноразовий, короткостроковий договір з прибирання котеджу, квартири, або довгостроковий договір на прибирання офісу чи цілого приміщення. При необхідності складуть індивідуальний графік проведення робіт, який буде зручний, насамперед, саме Вам.

Фахівці компанії використовують тільки професійне обладнання європейського рівня, а також сучасні високоефективні чистячі і миючі засоби. Це дозволяє надавати послуги з прибирання приміщень будь-якого типу і площі.

Висока якість послуг та максимальна оперативність проведення прибирання будь-якої складності – гарантовані!

Ознайомитися з переліком клінінгових послуг, їх вартістю та зробити замовлення можна у розділі «Коронні послуги. Клінінг» в Інтернет-супермаркеті «Корона Маркет». Замовити прибирання можна і за телефонами +38 073 937 37 57, +38 097 937 37 57, +38 095 937 37 57, або з додатків «Корона Маркет» в App Store чи Play Маркет.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору