Шосткинців, у помешканнях яких відновлено електропостачання, просять обмежити використання електроенергії до мінімуму
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив шосткинський міський голова Микола Нога:
– Прошу обмежити споживання енергоносіїв, там де буде відновлюватись до мінімуму!
З таким же проханням звертаються представники влади та екстрених служб країни до кожного українця.
– Росія масово атакує ракетами енергетичну інфраструктуру України. Її мета – дестабілізувати ситуацію…Сьогодні ввечері, 10 жовтня, на українську енергосистему чекає стрес-тест на міцність. І кожен українець здатен допомогти його пройти.
Для цього потрібно мінімізувати споживання електроенергії.
До 23:00 не вмикайте такі енерговитратні прилади, як:
● електрообігрівачі
● бойлери
● електроплити
● мікрохвильовки
● пральні машини
● електрочайники
● кавоварки
● праскиТак кожен зможе зробити нашу енергосистему більш стійкою, поки завершиться екстрене відновлення! – пише ГУ ДСНС у Сумській області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: