Шосткинців просять не лишати транспорт на узбіччях доріг: працює снігоприбиральна техніка
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
З раннього ранку у Шостці працює снігоприбиральна техніка. Дороги й двори розчищають від снігу.
Управління ЖКГ Шосткинської міської ради звертається до містян та гостей з проханням бути максимально обережними та уважними, дотримуватись правил дорожнього руху і не залишати транспортні засоби на узбіччі дороги, оскільки це перешкоджає ефективній роботі комунальної техніки.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: