Дерматолог
Авто Світ

Шосткинців просять не лишати транспорт на узбіччях доріг: працює снігоприбиральна техніка

ЖКГ, Погода 11:10, 14.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

З раннього ранку у Шостці працює снігоприбиральна техніка. Дороги й двори розчищають від снігу.

Управління ЖКГ Шосткинської міської ради звертається до містян та гостей з проханням бути максимально обережними та уважними, дотримуватись правил дорожнього руху і не залишати транспортні засоби на узбіччі дороги, оскільки це перешкоджає ефективній роботі комунальної техніки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору