Шосткинців просять долучатися до Міжнародного проєкту “Соняхи миру”

 Поділитися

Поділитися в

 Флешмоб Центру естетичного виховання “Обереги України” підтримали в Австралії, повідомляє директор Шосткинського ЦЕВу Володимир Кисельов.
 – Ми повинні упродовж 8-9 днів створити оберіг на тканині розміром 30 х 30 см з національним символом України – соняшником. Це може бути малюнок, аплікація, вишивка, бісер, витинанка з тканини, батік, ткацтво або будь-яка інша творча робота. Австралійська художниця Жанет Макклафен із цих маленьких оберегів від дітей із різних країн світу сформує велике панно “Соняхи миру” на підтримку України у цей страшний час рашистської агресії, геноциду і звірств. Цей витвір із квітів сонця і миру стане оберегом і символом збереження миру в Україні і у світі, – зазначає Володимир Кисельов.
 Соняхи миру, створені у тому числі і шосткинцями, покажуть у різних країнах світу. Панно експонуватиметься в Австралії, Великій Британії і у столиці України.
 Для участі, кожну роботу просять підписати у правому нижньому кутку англійською мовою, зазначивши ім’я та прізвіще автора, вік, місто, країну.
 – Прошу всіх взяти участь у цьому Міжнародному проєкті “Соняхи миру” і зробити свій особистий внесок у Перемогу України, – запрошує Володимир Кисельов.
 Він також є куратором проєкту від організаторів у Сумській області. Тож з питаннями щодо проєкту просить звертатися за телефоном: 050 3838935.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору