Дерматолог
Авто Світ

Шосткинці отримуватимуть відшкодування за придбання генераторів + Відео

Влада, Громада 16:29, 5.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Місцева влада виплачуватиме компенсаційні виплати за придбання електрогенераторів. Таку новину повідомив на сьогоднішній апаратній нараді міський голова Микола Нога.

«Тобто ми будемо платити певні кошти…тому, хто купив електростанції для власних потреб, для свого підприємства, для установи, яка розташована на території Шосткинської громади», – проінформував він.

Міський голова доручив розробити проєкт відповідного рішення начальнику управління економіки Дар’ї Гребенюк.

 

 

 

Фото ілюстративне

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору