Шосткинці, чиє житло постраждало від обстрілів, продовжують отримувати будматеріали + Відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Жителям нашого міста, чиє житло постраждало від обстрілів, надають необхідні будматеріали. Про це під час апаратної наради проінформувала начальник управління з питань НС Ольга Ткаченко.
Були задіяні місцевий матеріальний резерв, а також матеріальний резерв Шосткинського району та області.
Міський голова Микола Нога зазначив, що внаслідок російського ракетного удару нанесені великі збитки. На щастя, обійшлося без людських жертв…
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: