Шосткинський завод «Latymer» та його продукцію, фасадну сітку, перевірили на відповідність європейським стандартам

 Поділитися

Поділитися в

“Latymer” – це єдиний в Україні завод, що виготовляє сітку для систем утеплення фасадів у повному циклі. А також це єдиний завод, що має європейський сертифікат та має право поставляти українську склосітку на ринок Євросоюзу.

 

Нагадаємо, у березні 2019 року завод «Latymer» у Шостці отримав Європейський сертифікат. З того часу підприємство щорічно підтверджує якість продукції, що виготовляє та проходить аудит усіх бізнес-процесів: від процедури оцінки вибору постачальника сировини для виробництва до відвантаження готової продукції на склад клієнта.

Цьогоріч підприємство у Шостці перевіряли аудитори з ДП «Технічний і випробувальний будівельний інститут Прага», який є членом Європейської організації технічної оцінки в області будівельних продуктів (EOTА) в Чехії.  Аудитори інспектували кваліфікаційний рівень персоналу, лабораторію заводу, процес виробництва фасадної сітки та систему контролю якості.

28 липня на «Латімері» завершився черговий аудит. За результатами, завод отримав високу оцінку та третій рік поспіль підтвердив сертифікат FPS і відповідність Європейській технічній оцінці ЕТА.

Цей сертифікат надає право маркувати продукцію знаком СЄ та збувати її в країни Європейського Союзу. Таким чином Євросоюз захищає свій ринок і споживачів від імпорту неякісної фасадної сітки.

До речі, у європейських країнах фасадну сітку без наявності такого сертифікату будівельники не використовують, бо це заборонено. Ніхто не хоче відповідати за використання у будівництві несертифікованих матеріалів та ризикувати своєю ліцензією та репутацією.

Сертифікат гарантує, що дана скловолоконна сітка утримає шар штукатурки в системах утеплення, як мінімум, 25 років! А реально слугувати в нормальних умовах експлуатації вона може набагато довше!

– Завод “Latymer”втретє підтвердив відповідність європейським стандартам якість своєї фасадної сітки! Ми радимо використовувати тільки якісні будівельні матеріали. «Latymer» – це висока якість, підтверджена професіоналами, – повідомляється на офіційному сайті підприємства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору