Шосткинський Водоканал спростував інформацію, що питна вода у місті непридатна до споживання
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
КП ВУВКГ “Водоканал” у м. Шостці на офіційному сайті підприємства та сторінці у Фейсбук звернувся до мешканців міста з повідомленням про спростування фейкової інформації:
Шановні мешканці м.Шостка!Зараз в соціальних мережах Facebook та інших мережах розповсюджується неправдива інформація про те, що в м. Шостка питна вода не придатна для споживання. Це ФЕЙК. Просимо не панікувати, з водою у нас все гаразд.Адміністрація КП ВУВКГ «Водоканал»
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: