Шосткинський науковець пройшов стажування у Польщі

 Поділитися

Поділитися в

Заступник директора з наукової роботи Шосткинського інституту Сумського державного університету Роман Закусило пройшов наукове стажування в Польщі у Варшавському інституті промислової органічної хімії (Sieć Badawcza Łukasiewicz – Institute of Organic Industry). Про це повідомили у нашому виші.

Стажування включало обмін науковою інформацією, планування та участь у дослідженнях. Роман Закусило став учасником вебінару для провідних фахівців Інституту промислової органічної хімії.

Шосткинський науковець також дав інтерв’ю для польського радіо щодо ролі наукового інституту під час війни.

З метою налагодження співробітництва, пошуку можливостей для залучення польських колег до майбутніх грантових програм і проєктів з нашим інститутом відбулись зустрічі з науковцями Варшавського та Сілезького технологічних університетів, Центрального гірничого інституту, Центру космічних технологій…

За результатами роботи укладено угоду про співпрацю між Шосткинським інститутом Сумського державного університету та Інститутом промислової органічної хімії, запланована реалізація  грантового проекту, а також спільні публікації з науковцями Польщі і Німеччини.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору