Дерматолог
Авто Світ

Шосткинський міський центр підготовки населення до національного спротиву працює за трьома напрямами + Відео

Громада 16:50, 16.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Ми вже повідомляли про відкриття Центру підготовки населення до національного спротиву.

Як проінформувала на сьогоднішній апаратній нараді начальниця управління освіти Наталія Сергейко, працюють три групи по 15 чоловік. Заняття проводяться двічі на тиждень кваліфікованими працівниками.

Підготовка здійснюється за трьома напрямами: вогнева підготовка, тактична медицина та мінна безпека.

«Плануємо надалі продовжувати цю необхідну роботу», – сказала Наталія Сергейко.

Міський голова Микола Нога зазначив, що під час занять у Центрі підготовки населення до національного спротиву слухачі повинні отримувати більше практичних навичок.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору