Шосткинський міський голова взяв участь у ХVІ Всеукраїнському муніципальному форумі

 Поділитися

Поділитися в

З 27 по 29 липня у місті Одеса проходив XVI Український муніципальний форум, що проводився Асоціацією міст України (АМУ).

Форум продовжив багаторічну традицію АМУ збирати прихильників муніципального руху для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування. Він щороку стає майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і АМУ щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, децентралізації, відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад, енергозбереження та реформування ЖКГ тощо.

Учасниками XVI форуму стали голови громад, депутати місцевих рад, представники центральних органів державної влади, парламентарі. Серед закордонних гостей АМУ – Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Андреас Кіфер, спеціальний уповноважений уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт, а також представники партнерських асоціацій місцевого самоврядування з інших країн, міжнародні експерти.

Шосткинську міську територіальну громаду на цьогорічному форумі представляв міський голова Микола Нога.

Програма Форуму передбачала три тематичні дні:

27 липня – День місцевої демократії та відкритого врядування.

Проводився в рамках проєкту Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні».

28 липня – День енергоефективності.

Проводився за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні, що впроваджується «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням уряду Німеччини.

29 липня – День Діалогу: Сталий місцевий соціально-економічний розвиток.

Проводився в рамках проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», який впроваджується Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

Відео-трансляції з засідання форуму можна переглянути на платформі Youtube за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCVbVtQbSCCuyBWejErBz8NA

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору