Шосткинський міський голова спростував інформацію РФ та газети «New York Times», нібито Шосткинська та сусідні громади вже окуповані + Відео

Влада, Громада, Життя 13:22, 7.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 7 березня, шосткинський міський голова Микола Нога повідомив про ситуацію у Шосткинській громаді та вирішення місцевою владою основних питань забезпечення життєдіяльності території:

– Добрий день шановні! Місто, громада живе в оточенні і вже не перший день Ми спільно працюємо на одній території з Середино-Будською громадою, Ямпільською, Дружбівською, Новгород-Сіверською, Глухівською, Кролевецькою… Тобто величезна територія, де живе велика кількість людей. І тут ні ворожих блок-постів нема, агресор тут не присутній в даний час. Заблоковані основні транспортні магістралі по півночі і півдню цієї території. Найцікавіше, що на картах РФ і навіть в газеті «New York Times» опублікували, що ми вже окуповані, що тут уже вільної української землі нема. І це заважає нам жити. От кинулися готівкові кошти: держава виплатила наперед пенсії, ми в більшості бюджетним установам перерахували кошти, а їх отримати в готівковій формі надзвичайно складно, бо всі бояться, що ми на окупованій території. Ми вільна українська територія, яка бореться за своє життя і бореться за незалежність України, і будемо боротися далі.

Ці дні ми займалися збільшенням поставок харчів. І такі машини у нас знаходяться і в районі Сум, і в районі Путивля, і з-під Полтави ми веземо харчі. Тобто кількість харчів буде збільшуватися, ми змінюємо формат поставки. Якщо раніше основна кількість продуктів надходила через мережі великих супермаркетів, то сьогодні кожен підприємець в змозі привезти, і ми їм допомагаємо для того, щоб наситити ринок. Не хвилюйтесь, не стійте в чергах, ми поступово цю проблему вирішимо.

Не стійте всі у чергах одночасно за готівкою. Ми теж її привеземо, принесемо, забезпечимо. Не одночасно. Але все вийде, якщо, Бог дасть, нічого критичного, кризового додатково не виникне на нашій території.

Ми учора і сьогодні займаємося укріпленням інших оборонних підприємств. Думаємо, як посилити безпеку на цих підприємствах. На нашій території живуть сильні, розумні, активні люди, і, незважаючи на всі складнощі сьогодення, ми будемо переживати ці складнощі! Ми будемо все робити, щоб наша рідна Україна була вільною і незалежною.

Дякую всім за розуміння!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору