Шосткинський міський голова про втрати шосткинців на фронті, увімкнення ліфтів та вуличного освітлення, забезпечення харчами та ситуацію в громаді сьогодні + Відео

Безпека, Війна, Місто 12:30, 10.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це розповів шосткинський міський голова Микола Нога у зверненні до мешканців громади сьогодні, 10 березня:

– Шановні шосткинці, місто, вся наша громада живе в умовах оточення. Але шосткинці мужні, сильні люди, і вони переборюють ці всі складнощі. Минула ніч була складна, був мороз, і більшість шосткинців знаходились вдома в теплих ліжках, а наші захисники – в окопах. А ті, які Київ захищають і інші міста, взагалі, крім цього, ще й під обстрілами. Декілька шосткинців за минулу добу були поранені, і це дуже прикро. Сьогодні зранку один шосткинець загинув. Це трагедія війни. Але разом з тим ми повинні мужньо переносити складнощі сьогодення.

Мінімальний обсяг комунальних послуг у нашому місті є. Більше того – ми збільшуємо кількість вулиць, які освітлюються вночі, а з іншого боку – світломаскування. Є свої особливості сучасної військової науки, і ми прислухаємось до військових, і спільно вирішуємо цю проблему.

З сьогоднішнього дня я поступово дав доручення поступово відновлювати роботу ліфтів. Не всі, не одночасно, але ми спробуємо працювати в цих умовах, щоб ліфти працювали, бо є багато інвалідів, багато людей, які живуть на високих поверхах, і практично ці дні не виходили на вулицю. Треба дати хоч трохи передишку, хоч один день спуститися вниз і подихати свіжим повітрям.

Величезна проблема з харчами. Ви знаєте, місто Шостка – найбільш урбанізоване місто в Сумській області, і нам треба і достатньо велику кількість харчів. Це не те, що місто, в якому 30% у багатоповерхових будинках, а 70% – у приватному секторі. У нас 90% і більше живе у багатоповерхових будинках. Ми за добу використовували 5 фур харчів. Ми відновлюємо цю роботу, і тут я дуже вдячний підприємцям, які працюють в невеликих торгівельних магазинах, і які не чекають, що хтось їм щось привезе. Незважаючи на ризики, вони шукають, і таким чином допомагають наситити ринок. Це надзвичайно позитивно, і я надзвичайно вдячний. Ми централізовано будемо допомагати наситити ринки системи «АТБ» та інших мереж, а підприємці менших магазинів самостійно працюють над цією проблемою.

Продовжується роздача молока. Ми працюємо з міськмолкомбінатом, щоб збільшити його реалізацію, допомагаємо йому, щоб потім відновити його роботу.

І хотів би сказати, шановні, а хто заборонив працювати магазинам промислової групи? Хто заборонив перукарням працювати і т. ін.? Чого ви поховались? Такої заборони немає, давайте починати працювати! Це не значить, що усі одночасно відкриються, але давайте починати працювати. Не треба панікувати, тому що ворог веде інформаційну боротьбу. І його завдання залякати українців, щоб ми боялися. А ми повинні, як той хлопець: заліз на російський БТР з українським прапором і їхав. Такий характер українців. І ми цим характером переможемо! Ми переможемо цього ворога! Слава Богу! Слава Україні! І смерть ворогам!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору