Шосткинський міський голова подякував керівництву обласної адміністрації за оперативний розгляд його прохання щодо ремонту об’їзної дороги з Шостки до Сум

 Поділитися

Поділитися в

 У Сумах відбулося засідання Ради з відновлення та розвитку економіки Сумської області, у ході якої будо схвалено проєкт економічної Стратегії Сумщини на 2022-2024 роки.
 Як зазначає перший заступник голови Сумської ОВА Тарас Савченко, документ містить аналіз сценаріїв та систему підходів до розвитку економіки регіону, а також набір ідей для формування сучасної філософії життя у прикордонні.
 Ключовими елементами стратегічного бачення Сумщини визначено: 1) багатовікові європейські цінності притаманні жителям регіону; 2) потужну безпекову сферу; 3) експорт технологічних продуктів на європейський та світовий ринки; 4)орієнтацію на власні ресурси та місцевих товаровиробників для забезпечення енергетичної та продовольчої безпеки регіону; 5)інноваційність економіки регіону, яка забезпечуватиметься відкритістю до амбітних розвиткових проєктів та партнерством науки, бізнесу і влади; 6)досягнення рівня людського розвитку вищого за середньоукраїнське значення.
 Каталог проектних ідей, спрямованих на досягнення стратегічного бачення Сумщини, містить 45 проектів у розрізі 5 пріоритетних напрямів: «Безпековий регіон», «Промисловий комплекс», «Аграрний сектор», «Людський потенціал», «Економічні інновації».
Дякую усім хто долучився до формування Стратегії! Далі сумісна робота над її реалізацією! – повідомляє Тарас Савченко.
 Раніше шосткинський міський голова Микола Нога звертався до керівництва Сумської ОВА з проханням посприяти в ремонті об’їзної дороги з Шостки до Сум через Буринський район, оскільки міст в районі Путивля раніше було підірвано, тож пряме сполучення з обласним центром не можливе. На звернення оперативно відреагували, ремонт дороги триває.
– Дякую голові Сумської ОВА Дмитру Живицькому за оперативний розгляд та підтримку мого звернення, щодо ремонту об’їзного шляху в Буринському районі. Дорога набула особливого значення після пошкодження моста через р. Сейм поблизу Путивля, – подякував голова Шосткинської громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору