Шосткинський ліцей долучився до челенджу #Українаквітуча
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Тепла й сонячна погода сприяє наведенню ладу у дворах, на присадибних ділянках, на клумбах. У Шостці поспішають наводити лад, зокрема, і біля закладів освіти.
Так, біля початкової школи Шосткинського ліцею після прибирання на клумбах висадили тюльпани, нарциси, майори, чорнобривці та ще багато квітів.
– Приєднуйтесь до челенджу #Українаквітуча, – подають приклад у молодшій школі ліцею.











Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: