Дерматолог
Авто Світ

Шосткинський ліцей долучився до челенджу #Українаквітуча

Освіта, Природа 15:12, 27.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Тепла й сонячна погода сприяє наведенню ладу у дворах, на присадибних ділянках, на клумбах. У Шостці поспішають наводити лад, зокрема, і біля закладів освіти.
Так, біля початкової школи Шосткинського ліцею після прибирання на клумбах висадили тюльпани, нарциси, майори, чорнобривці та ще багато квітів.
 – Приєднуйтесь до челенджу #Українаквітуча, – подають приклад у молодшій школі ліцею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору