Шосткинський «Корона Маркет» – у фіналі Всеукраїнського конкурсу якості товарів та послуг «Знак якості»

 Поділитися

Поділитися в

Інтернет-супермаркет та онлайн сервіс доставки їжі  «Корона Маркет» у Шостці взяв участь у Всеукраїнському конкурсі якості товарів та послуг «Найякісніші товари і послуги року» від компанії «Знак Якості». Це Національний рейтинг найбільш якісних товарів та послуг в Україні.

Довідково. Щорічно компанія «Знак Якості» спільно з Всеукраїнським торговим майданчиком «Знак Якості» проводять щорічний конкурс «Найякісніші послуги і товари року», щоб визначити кращі компанії в своїй галузі. І, таким чином, дати споживачеві можливість знайти якісне, а компанію-переможця гідно нагородити. Переможець визначається шляхом народного голосування. Неофіційний, чесний, незаангажований народний вибір.

У першому турі цьогорічного конкурсу «Корона Маркет» єдиний представляв Шостку. Були оцінені додатки, сайт інтернет-супермаркету, якість роботи та послуг. Як результат – «Корона Маркет» пройшов перший тур, а колектив нагороджено подякою за надання найякісніших товарів і послуг!

Наприкінці року «Корона Маркет» побореться за перемогу у другому турі та фіналі, щоб отримати маркувальний штамп і фірмовий кубок «Знак якості»!

«Корона Маркет» гарантує 100%-ну якість своїх товарів та послуг споживачам!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору