Шосткинській лікарні передали надпотужний генератор від Міжнародної організації міграції
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький повідомив, що вчора передали для Шосткинської ЦРЛ надпотужний генератор – на 160 кВт.
– Це один із двох генераторів, наданих нам Міжнародною організацією з міграції.
Тепер лікарі цього закладу зможуть допомагати пацієнтам, в тому числі проводити складні оперативні втручання, навіть за відсутності світла, – зазначив Живицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: