Шосткинські юннати розпочали традиційну акцію “Годівничка”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Екоцентр Сергія Корнієнка розпочав акцію «Годівничка». Вона традиційна й проходить щороку.
– Пташки потребують допомоги, а особливо взимку. Тому вихованці почепили годівнички та наповнили їх ласощами для пташок.У зимові та морозні дні пташки потребують особливої допомоги. А вихованці, беручи участь у таких заходах, вчаться бути уважними та турботливими до природи, – пояснюють у Екоцентрі Сергія Корнієнка.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: