Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські школярі зможуть відвідати громади-партнери + Відео

Громада 22:38, 14.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Освітні заклади нашої громади продовжують працювати у змішаному форматі з дотриманням всіх безпекових умов. Про це під час сьогоднішньої апаратної наради проінформувала начальник управління освіти Наталія Сергейко.

Вона зазначила: посилена робота щодо проведення інструктажів з поводження із невідомими та вибухонебезпечними речовинами, правил безпеки на залізничному транспортні, інформаційної безпеки.

Масові заходи у закладах освіти не проводяться.

Наталія Сергейко повідомила про те, що група шосткинської молоді поїде на оздоровлення у партнерську громаду, що знаходиться у Хмельницькій області.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору