Шосткинські медики прогнозують, що зростання захворюваності на ГРВІ триватиме ще тиждень + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Медики прогнозують: зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції триватиме ще тиждень. Про це під час апаратної наради повідомив головний лікар Центральної районної лікарні Олег Штогрин.
Він проінформував про те, що важких хворих з ГРВІ у інфекційному відділенні, на щастя, немає.
Керівник лікарні нагадав про масковий режим, запобігання скупченню людей. Він закликав людей з симптомами хвороби не йти на роботу і не наражати на небезпеку оточуючих, а звернутися до сімейних лікарів.
«При вірусних захворюваннях краще в лікарню не йти. Краще спочатку зателефонувати своєму сімейному лікарю і сказати свої скарги. Чи це температура, чи це кашель, нежить тощо», – говорить Олег Штогрин.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: